.ne yaparız

Web Tasarım

Özgün ve teknik altyapısı güçlü, kullanımı kolay tasarımlar ile web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

Günümüzde internetin de yaygınlaşmasıyla birlikte web sitelerine olan ihtiyaç gittikçe artmaktadır. Web tasarım, sizin sanal ortamdaki kimliğinizdir. Kullanıcılar sitenize ulaştığında sizden önce web sitenizi görmekte ve sizi web siteniz üzerinden tanımaya çalışmaktadırlar. Web siteniz sanal ortamdaki vitrininizdir. Bu vitrinin görsel ve fonksiyonel kalitesi müşteri gözünde firma imajınızı oluşturacak ilk etkendir.
\r\n
\r\nBu yüzden web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyor, konusunda uzman kadromuz ile tasarım kalitesi yüksek, sanatsal çizgilere sahip, özgün ve teknik altyapısı güçlü tasarımlar ile web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz. Bu ilk oluşumdan sonra alacağınız yönetim paneli bilgileri ile içerikte dilediğiniz değişiklik ve yeni eklemeleri bizlere ihtiyaç duymadan gerçekleştirebiliyorsunuz.

\r\n\r\n


\r\nResponsive Web Tasarım

\r\n\r\n

Responsive web tasarım farklı ekranlara göre otomatik olarak şekil alan web sitelerini ifade etmektedir. Responsive web tasarım ile ziyaretçilerinize bilgisayar, tablet ve mobil cihaz ayırt etmeksizin rahat bir gezinme sağlayabilirsiniz. Responsive teknolojisi en çok tercih edilen mobil uyumluluk teknolojisidir. Ajans İstanbul olarak tüm web tasarım işlerimizi responsive yapıya uygun yapmaktayız.

\r\n\r\n


\r\nPro CMS - Web Sitesi Yönetim Paneli

\r\n\r\n

Pro CMS, web sitenizi internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar veya mobil cihaz üzerinden yönetebilmenize olanak sağlar. Bir web sitesindeki tüm ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak geliştirilmiş, en güncel yazılım dili ile kodlanmış, kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır.
\r\n
\r\nBu yönetim paneli ile hiç bir teknik bilgi gerektirmeden web sitenizi yönetebilir. Ziyaretçi analizlerini değerlendirebilir. Kullanıcılarınız ile interaktif olarak iletişime geçebilirsiniz.

\r\n

Web Tasarım Talep Formu