Yazılımlarımız

Lojistik Programı

Türkiye`nin ilk ve tek ön muhasebe entegreli, web tabanlı, mobil uyumlu lojistik programı.

Pro.Lojistik Nedir?

\r\n\r\n

Ajans İstanbul yazılım ekibi tarafından, lojistik sektörüne özel üretilmiş, internet üzerinden, bilgisayar, tablep ve ceptelefonlarından  kullanılabilen bir yazılımdır.

\r\n\r\n

Bilgi teknolojilerindeki hızlı gelişimin ve beraberinde yoğun rekabetin giderek arttığı günümüzde sektörün dinamik yapısı, ürün çeşitliliği, müşterilerin artan istekleri ve maliyet sorunları lojistikte yazılımların öneminin artmasını sağlamıştır.

\r\n\r\n

Lojistik firmaları yazılım tercihlerinde, artık yazılımın sadece temel işlevlere sahip olması ile tatmin olmamakta , yazılımı “en kaliteli, en ucuz, en hızlı ve en kolay” dörtlüsü kapsamında talep etmektedir, “Lojistik Yazılımı” bu dörtlü talebi ne kadar yerine getirebildiği oranda kalitesini kanıtlamaktadır. Müşteri isteklerini karşılamak üzere, hammaddenin başlangıç noktasından, ürünün tüketildiği son noktaya kadar olan ürünlerin, hizmetlerin ve bilgi akışının, en etkin ve verimli bir şekilde her iki yöne doğru hareketinin ve depolanmasının planlandığı, uygulandığı ve kontrol edildiği tedarik zinciri süreci aşamalarını Pro.Lojistik ile tüm cihazlarınızdan rahatlıkla takip edebilirsiniz.

\r\n\r\n

Bu amaçlarla üretilmiş Pro.Lojistik yazılımı, piyasadaki diğer programlara nazaran daha kolay ve uygun maliyetler ile ulaşabileceğiniz bir çözümdür. Ajans İstanbul Lojistik programı, çok uygun maliyetlerle ve en güvenli şekilde tüm süreçlerinizi konrol altına almanızı sağlar.

\r\n\r\n

Ayrıca Lojistik sektöründe firmaların isteklerine göre değişkenlik gösteren yapıları sisteme entegre ediyor, programı firmanıza özel hale getirebiliyoruz.

\r\n

Lojistik Programı Talep Formu