Yazılımlarımız

Puantaj Programı

Özellikle inşaat firmalarının kullanabileceği, kullanımı kolay web tabanlı ve mobil uyumlu puantaj programı.

Pro.Puantaj Nedir?

\r\n\r\n

Özellikle İnşaat ve taşeron firmalarının projelerde personel maliyet, gelir, gider, şantiyeden (proje) hakediş, taşeron hakediş avans ve ödemerinin hem bilgisayar hemde cep telefonlarından takip edebileceği web tabanlı bir yazılımdır. Puantaj Programı ile yapı şirketleri; inşaatlara yapıtğı işlerin hakedişlerini, o proje ile ilgili yapılan giderleri tutarak ve projeyi hesaplanan zaman ile mevcut durumu karşılaştırarak gelinen aşamayı, projeden yapılan kar'ı hesaplayabilir. Pro.Puantaj ile artık proje yönetiminiz çok daha kolay !

\r\n\r\n

Puantaj Takip programı ile santiyelerden gelen gelir ve yapılan giderleri, personel yapılan avans ve ödemeleri, taşeronlara yapılan ödemeleri, Mal alımı yaptığınız Firmalarla olan tahsilat ve ödeme işlemlerini, nakit havale ve çek bazlı, internete bağlı tüm cihazlardan şifrenizi girerek takip edebilirsiniz.

\r\n\r\n

Firmanızda çalışan işçilerin puantaj cetvelini santiye ve taşeron bazlı takibi yapılabilir. Aylık puantaj cetveli yanınında extra mesai saateleride aynı ekran içinde girişi mümkündür.

\r\n\r\n

Şantiye Analiz Raporu ile şantiyenin anlaşma maliyeti yada hakediş girişi toplamları, alınan ödeme gelirleri, yapılan giderler, alınan mal fatura gideri, yapılan işçi/ personel ödemeleri, şantiyeden işçi ve personellerin yaptığı hakediş toplamlarını ve proje sonunda şantiyeden yapılan toplam kar görüntülenebilir. 

\r\n

Puantaj Programı Talep Formu