Hakkımızda

Ajans İstanbul, 2008 yılında kurumların başta web sayfaları olmak üzere, tüm web tabanlı yazılım taleplerine çözüm üretmek amacı ile kurulmuştur.

Firmamız ticari hayatına, web tasarım ve yazılım alanında "Ajans İstanbul" markası ile 2008 yılında istanbulda başlamıştır. Kurulduğumuz günden itibaren firmaların dijital ortamdaki taleplerine bir çok yenilikçi ve profesyonel çözümler ürettik.

Sektöre girdiğimiz ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti verirken, değişik sektörlere yönelik ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konum ve iş stratejilerimizi bu yöne çevirdik. 

Siz de Ajans İstanbul ile çalışmaya başladığınızda azalan iş yükünüz artan müşteri sayınız olacaktır. Ajans İstanbul olarak size daha kaliteli hizmet sunabilmek için her gün çalışıyor ve çalışanlarımıza eğitimler veriyoruz.

Kalite Anlayışımız

Web Tasarım ve Yazılım konularında müşterilerimizin çoğunluğunu hizmet kalitemizdeki mükemmeliyetçilik, sorunsuzluk ve hızlı destek politikamızdan kaynaklanan “Memnun Müşterilerimizin” yönlendirmelerinden kazanıyoruz.